3, 2, 1… GO! Startuje „T-Mobile na kartę” w zupełnie nowym wydaniu

3, 2, 1… GO! Startuje „T-Mobile na kartę” w zupełnie nowym wydaniu. Trzy odświeżone warianty starterów dopasowane do różnych potrzeb klientów, płynna i zaawansowana technologicznie obsługa, a przede wszystkim konkurencyjna oferta – tak w skrócie prezentuje się nowa oferta „T-Mobile na kartę”, po którą klienci mogą sięgnąć już 13 października. Osoby stawiające na elastyczność i mobilność z pewnością docenią ofertę „Bez limitu L”, w której za 30 zł otrzymają 30 GB (15 GB z oferty i 15 GB po doładowaniu konta), usługę Supernet Video DVD oraz rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu. Nowe czasy wymagają nowych narzędzi, dzięki którym możemy swobodnie i komfortowo poruszać się w zmieniającym się otoczeniu. Ostatnie miesiące sprawiły, że niezawodny dostęp do sieci, kontakt z bliskimi, którzy czasami muszą być daleko, jak i konsumpcja wirtualnej rozrywki weszły na zupełnie nowe poziomy. Jak odnaleźć się w tym nowym, cyfrowym i bardzo szybkim tempie życia? Wystarczy sięgnąć po nowy starter i ofertę „T-Mobile na kartę”, doładować konto i… GO! – można śmiało wyruszać w cyfrową przygodę.

Dla każdego coś dobrego
W nowej ofercie „T-Mobile na kartę” każdy znajdzie dla siebie odpowiedni wariant. Osoby, które w sieci czują się jak ryby w wodzie, z pewnością postawią na opcję „Bez limitu L”. Przy zakupie startera, doładowaniu konta np. na www.doladowania.t-mobile.pl lub w aplikacji „Mój T‑Mobile” i aktywacji oferty „Bez limitu L” za 30 zł użytkownicy otrzymują na 30 dni nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 30 GB oraz usługę Supernet Video DVD. Dzięki tej ostatniej mogą korzystać z aż 16 serwisów wideo, takich jak np. YouTube czy TikTok, bez wykorzystywania cennych gigabajtów. Co w takim razie zrobić z pozostałymi 30 GB w pakiecie? Klientom T‑Mobile pomysłów z pewnością nie zabraknie, ale przy takiej liczbie gigabajtów problemem może okazać czas – gdyby np. chcieć wykorzystać 30 GB wyłącznie na słuchanie muzyki online, potrzebnych byłoby aż 398 godzin!

Dla osób z nieco mniejszymi wymaganiami w zakresie liczby godzin spędzanych w internecie odpowiedni okaże się wariant „Bez limitu M”. Decydując się na zakup startera za 5 zł, doładowanie konta za 25 zł oraz aktywację oferty użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 20 GB na 30 dni. T-Mobile nie zapomina również o klientach, którzy postrzegają się jako cyfrowych minimalistów. Dla tych użytkowników optymalny będzie zakup startera za 5 zł, doładowanie konta i aktywacja wariantu „Bez limitu S” za 20 zł – zestaw ten zapewni klientowi nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 1 GB internetu na 30 dni.
Cyfrowy = wygodny
Choć potrzeby ofertowe klientów „T-Mobile na kartę” są różne, to bez wątpienia łączy ich jedno: wymaganie wysokiej jakości. Aby w czasach permanentnej, cyfrowej zmiany nadążyć za nowymi oczekiwaniami użytkowników, operator przemodelował swój sposób myślenia o tworzeniu produktów i usług i wdrożył w całej organizacji zwinne zarządzanie, czyli „agile”. Model ten pozwala na zautomatyzowanie wiele procesów wewnętrznych, w tym testy produktów, oraz wyraźne skrócenie czasu prac nad produktami. Najnowsza odsłona oferty „T-Mobile na kartę”, to pierwszy w historii firmy produkt od początku zbudowany i przetestowany w systemie agile. Opracowanie od początku architektury technologicznej taryfy, badania i testy zajęły jej twórcom dziewięć miesięcy i zaowocowały m.in. stworzeniem znacznie bardziej komfortowego i płynnego doświadczenia użytkownika. Oprócz tego – bez względu na wybór startera czy wielkości pakietu – klienci korzystający z taryfy GO! otrzymują darmowe GB po każdym doładowaniu. Co równie ważne, dodatkowe gigabajty nie przepadają, a użytkownicy mogą zbierać je na swoim koncie.
Więcej informacji o nowej ofercie „T-Mobile na kartę” można znaleźć na stronie
https://www.t-mobile.pl/c/t-mobile-na-karte.

źródło: T-Mobile

Materiały powiązane (regulaminy):
WARUNKI OFERTY PROMOCYJNEJ „DOŁADOWANIE 5 ZŁ ZA WYRAŻENIE ZGÓD MARKETINGOWYCH” DLA UŻYTKOWNIKÓW T-MOBILE NA KARTĘ
WARUNKI OFERTY PROMOCYJNEJ „STARTER Z OFERTĄ NIELIMITOWANE ROZMOWY, SMS-Y I MMS-Y DO WSZYSTKICH, SUPERNET VIDEO I 1 GB ZA 5 ZŁ NA PRÓBĘ”
WARUNKI OFERTY PROMOCYJNEJ „BEZ LIMITÓW” DLA UŻYTKOWNIKÓW T-MOBILE NA KARTĘ
WARUNKI OFERTY PROMOCYJNEJ „GB NA OKRĄGŁO” DLA UŻYTKOWNIKÓW T-MOBILE NA KARTĘ
WARUNKI OFERTY PROMOCYJNEJ „GB NA RAZ W APLIKACJI” DLA UŻYTKOWNIKÓW T-MOBILE NA KARTĘ
WARUNKI OFERTY PROMOCYJNEJ „GB NA RAZ” DLA UŻYTKOWNIKÓW T-MOBILE NA KARTĘ
WARUNKI OFERTY PROMOCYJNEJ „GB PO DOŁADOWANIU” DLA UŻYTKOWNIKÓW T-MOBILE NA KARTĘ W TARYFIE GO!
WARUNKI OFERTY PROMOCYJNEJ „ROK WAŻNOŚCI KONTA” DLA UŻYTKOWNIKÓW T-MOBILE NA KARTĘ
WARUNKI OFERTY PROMOCYJNEJ „STARTERY GO!” W T-MOBILE NA KARTĘ
WARUNKI OFERTY PROMOCYJNEJ „SUPERNET VIDEO” DLA UŻYTKOWNIKÓW T-MOBILE NA KARTĘ
WARUNKI OFERTY PROMOCYJNEJ „TAŃSZE POŁĄCZENIA MIĘDZYNARODOWE” DLA UŻYTKOWNIKÓW T-MOBILE NA KARTĘ W TARYFIE GO!

[podlinkowana treść Regulaminów aktualna na dzień publikacji niniejszego materiału, tj. na 13. października 2020 r. – dop. red. ]

5 komentarzy

 1. Czego zabrakło w artukule:
  -Brak lejka 15/15 Mb/s,
  -Brak dostępu do VoLTE i VoWiFi
  -Prawdopodobnie brak 5G

  • Takich informacji nie zawarto w komunikacie prasowym operatora. A ten materiał JEST właśnie komunikatem prasowym T-Mobile. Dziękujemy za suplement. Oczywiście, szczegółowe informacje są zawarte w opisie oferty pod linkiem, do którego kieruje wspomniany Komunikat

   • Informacje prasowe to są na stronie operatorów. Sorki ale jeśli istnieje portal o tematyce GSM to powinien wyjaśniać wszystko, a nie tylko co jest z biura prasowego. Inaczej nikt takich portaliby nie odwiedzał tylko biura prasowe.

    • Operatorzy wysyłają informacje prasowe celem publikacji. Tego typu portale są jednym z takich miejsc. Nie każdy zagląda na strony operatorów. Proszę zwracać uwagę na źródło naszych informacji

 2. Lycamobile od dawna ma pakiet „Do Wszystkich S” w cenie 20 zł. W pakiecie mamy no limit voice/sms i 30GB. Usługi mms nie ma ale w obecnych czasach i dobie wszelakich komunikatorów to żaden problem. Co ciekawe niewykorzystane GB przechodzą na następny miesiąc (tylko raz). Nie mam pojęcia w czym T-Mobile zaskoczył rynek pre-paid.

Comments are closed.