Plus rozpoczął budowę stacji BT20448 Gliwice Strefa PD

Plus rozpoczął budowę stacji na wieży własnej w Gliwicach, na terenie strefy ekonomicznej, w sąsiedztwie ulic: Okrężnej oraz Pszczyńskiej. Kodowy numer stacji, to BT20448 Gliwice Strefa PD. Wyposażenie konstrukcji sugeruje docelowe, bogate wyposażenie stacji. Być może stacja ma być stacją węzłową? Nowa stacja bazowa operatora po wybudowaniu zastąpi stację tymczasową, o kodowej nazwie BT26526 Gliwice Strefa PD Temp.

Jak podaje nasz śląski Redaktor – w Gliwicach do LTE2600 jest rozszerzana również dziesiąta stacja Plusa

źródło: informacja własna

6 komentarzy

  1. Wieża do samego nieba 🙂

    • Na „oko” około 60 metrów

  2. Według planów opa na tej stacji po docelowym uruchomieniu wszystkich pasm ma również działać L2600.
    Wieża jest doskonale widoczna z węzła A1/A4/DK44. Stacja uzupełni zasięg min. w CH Europa Centralna, oraz bezpośrednim sąsiedztwie węzła autostradowego, tudzież części strefy.

  3. Niech budują nową stację w podwarszawskim Radzyminie. Rozrastają się tam dwa osiedla blokowe. Zasięg w budynkach od zera po maksimum. Internet wewnątrz budynków góra 3Mbp/s. Wiele połączeń głosowych i internetowych jest zrywana.

    • Na Twoim miejscu zapytałbym na plusforum o plany dla Radzymina. Zawsze to lepiej wiedzieć, czy coś się zmieni, czy tez oczekiwać cudu.

  4. Niestety dla Radzymina sieć Plus nic nie ma do zaoferowania. Czyli ciąg dalszy marazmu i pseudo cyfrowej rzeczywistości.

Comments are closed.