Plus: powstaje nowa stacja operatora w małopolskim Wolbromiu

Plus rozpoczął budowę bardzo potrzebnej ze względu na dopełnienie zasięgu stacji w mieście Wolbrom w powiecie olkuskim w województwie małopolskim. Kodowy numer stacji, to BT24526. Obiekt, to wieża własna. Docelowe pasma stacji: GSM900, UMTS900, LTE1800
Dziękujemy naszemu Czytelnikowi za nadesłany materiał

źródło: informacja własna

6 komentarzy

 1. W końcu. Dla porównania N! 3 stacje w tym: 2x L800+L1800+L2100, jedna L1800+L2100, Play 2 stacje: 1 komplet pasm, 1 L800+L1800+L2100. Nawet jeśli Plus doda kolejną zasobów będzie dalej mniej niż u konkurencji.

 2. Czyli ta stacja da im tylko tyle, że załatają dziurę zasięgową, bo jakościowo nadal w d*pie z samym L1800 i to nie zdziwię się jak będzie z modulacją QAM 64. Ktoś napisał w jakimś artykule na necie, że Plus się nie chwali inwestycjami…. no sorry ale ja bym się wstydził trochę chwalić stawianiem takiego chłamu. I tak wystarczająco dużo kitu ludziom w reklamach wciskają, tylko w tym są dobrzy. Jak ja zawsze mówię…typowa polityka Solorza, mieć jak najwięcej hajsu przy jak najmniejszym nakładzie inwestycji.. owocuje to jak widać po jakości sieci.

  • Ten komentarz jest koronnym dowodem na to, ze nie chodzi o to aby królika złapać tylko o to aby królika gonić. Zle jak Plus nie stawia, źle jak stawia. A nawet gorzej jeśli stawia!
   Lenin pisał kiedyś o pożytecznych idiotach. W tym wypadku z N! czy Play. Pasuje jak ulał.

   • Jeśli próbujesz mnie w tym momencie obrazić to wiedz, że Ci się to nie udało, a pokazujesz jedynie brak umiejętności prowadzenia dyskusji z argumentami. Niech sobie Plus stawia ile chce nadajników, ale niech ma przy tym świadomość, że przy takich rozwiązaniach technologicznych jakie stosuje nic tym nie osiągnie, to tak jakby postawić dom żeby wykończyć w nim tylko jeden pokój… Polkomtelowi potrzebna jest diametralna zmiana polityki rozwoju, kompletnie muszą zmienić swoje podejście do klientów, nabrać szacunku do nich. Jednak do tego muszą zmienić się władze wewnętrzne, a być może nawet właściciel. Moc reklamy nie będzie trwała wiecznie, a świadomych użytkowników wciąż przybywa, wiedzą o tym konkurencyjne sieci. Osobiście uważam że Plus powinien brać przykład z P4 które intensywnie się rozwija wykorzystując maksimum zasobów i możliwości w praktycznie wszystkich przypadkach stacji. Dla jasności nie jestem klientem Play ani Plusa.

 3. Tak, podoba mi się ten ton besserwissera, który wie, po prostu wie, czego Plusowi brak, jak firma musi zmienić swoje podejście do klienta, swoje produkty, politykę inwestycyjna, marketing, a może przede wszystkim musi wymienić właściciela. Najczęściej piszą to besserwisserzy, którzy de facto nie maja bladego pojęcia o funkcjonowaniu dużej firmy i usłyszeli coś na imprezie od znajomego siostry szwagra. Besserwisserzy, którzy dodatkowo będą wieszać na Plusie psy, bo ich kilku kolegów na Plusa narzeka. Stad już tylko krok do konstatacji, ze wszyscy na Plusa narzekają lub przynajmniej są poczciwymi głuptasami, których Plus „robi” marketingiem na lewo i prawo.
  Tak, to jest argumentacja na miarę Cycerona!

  • Wiesz co ziomuś ? Ta rozmowa nie ma sensu z takim podejściem z Twojej strony, ale podziwiam twoją zaciekłość na wymianę zdań 🙂 Tak przy okazji, nie trafiłeś, bo prowadzę firmę zajmująca się negocjacjami (zewnętrzny publish relations) dla spółek handlowo usługowych, więc coś na temat podejścia do klienta i polityki firm wiem, ale ok, ty wiesz lepiej co ja tam jakiś ziutek.. „będzie mi gadał farmazony” pozdro.

Comments are closed.