W T-Mobile połączenia między Polską a Wielką Brytanią za grosze!

W T-Mobile połączenia między Polską a Wielką Brytanią za grosze! W wakacje startuje nowa promocja na usługi roamingowe i międzynarodowe. Wielka Brytania opuściła wprawdzie Unię Europejską, ale my nadal potrzebujemy być w kontakcie z bliskimi z tego kraju! Czy to z Londynu, Edynburga czy Belfastu, dzwoń bez przeszkód do rodziny i znajomych na Wyspach oraz w Polsce. Już od pierwszego lipca klienci T-Mobile będą mogli skorzystać z promocji oferującej m.in. tańsze połączenia i SMSy roamingowe na terenie Zjednoczonego Królestwa oraz kierowane do krajów UE/EOG. Ponad 800 tysięcy Polaków zamieszkuje obecnie tereny Wielkiej Brytanii, z czego większość wciąż posiada rodzinę i przyjaciół w kraju. A to oznacza szczególną potrzebę kontaktu i rozmów z bliskimi mieszkającymi w Polsce. W T-Mobile stale udowadniamy, że mimo dzielących nas odległości, wciąż możemy być blisko. Nawet jeśli podróże podlegają jeszcze pewnym ograniczeniom, codzienna komunikacja nie musi! Dlatego właśnie przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną na połączenia roamingowe oraz międzynarodowe dla Wielkiej Brytanii.
Czy to abonament, czy oferta MIX – rozmawiasz i smsujesz za grosze
Brexit pod wieloma względami może stanowić wyzwanie, ale przynajmniej w T-Mobile o komunikację z najbliższymi pozostałymi w Polsce nie musicie się martwić. Specjalną ofertą promocyjną objęliśmy klientów wszystkich Abonentów Taryfy T, Taryfy Magenta Biznes, Jump proFirma oraz Data JUMP, Abonentów MIX z taryfą Frii MIX oraz Heyah 01, którzy zawarli umowę lub aneks od 1 stycznia 2021.
Jak zatem prezentuje się nowy cennik?
Koszt wychodzących połączeń głosowych to 30 gr brutto (24 gr netto) za minutę, a w przypadku SMS i MMS – 20 gr brutto (16 gr netto) za przesłaną wiadomość. Połączenia oraz wiadomości przychodzące są bezpłatne! A do tego przygotowaliśmy obniżoną cenę mobilnego pakietu danych – opłata za 1GB wynosić będzie bowiem 29 zł brutto (23,58 zł netto).
As w rękawie, czyli świetne oferty na kartę
Dla naszych użytkowników korzystających z ofert na kartę również przygotowaliśmy promocyjne warunki połączeń na terenie Wielkiej Brytanii oraz połączeń wychodzących do krajów strefy 1A. Użytkownicy T-Mobile na kartę, Internet na kartę Blueconnect, Heyah na kartę oraz tu Biedronka będą mogli skorzystać z połączeń już za 33 gr brutto (27 gr netto) za minutę, wiadomości SMS za 22 gr brutto (18 gr netto) lub z MMSów za 33 gr brutto (27 gr netto). Połączenia i wiadomości przychodzące oczywiście pozostają darmowe! Promocją objęte zostały także pakiety mobilnego internetu – 1GB danych dostępny będzie teraz w cenie 29 zł brutto lub 23,58 zł netto. Promocja potrwa do 30 września br. z możliwością do przedłużenia na kolejny okres. Połączenia międzynarodowe do Wielkiej Brytanii pozostaną w wysokości obowiązującej jak dla krajów ze strefy międzynarodowej 1A.
Więcej informacji można znaleźć na stronie T-Mobile oraz na stronie Heyah 01.

źródło: T-Mobile