Nowe smartfony i tablety 5G w ofercie T-Mobile

Nowe smartfony i tablety 5G w ofercie T-Mobile. W T-Mobile nie tylko mamy największą sieć 5G w Polsce, ale także stale poszerzamy portfolio sprzętów dostępnych w technologii nowej generacji. W ostatnim czaasie w naszej ofercie pojawiły są nowe smartfony i tablety 5G od wiodących producentów, takich jak Apple, Xiaomi, OPPO, Motorola czy Realme. Klienci T-Mobile coraz częściej kupują sprzęty obsługujące technologię piątej generacji i nic w tym dziwnego. Producenci telefonów stale dodają nowe modele do swojej oferty, a technologia 5G coraz częściej dostępna jest w urządzeniach ze średniej półki cenowej co tylko przyczynia się do wzrosty jej popularności. Obecnie w ofercie mamy dostępnych już 38 smartfonów, 2 tablety oraz 2 routery w technologii 5G.
Nowe smartfony 5G w T-Mobile:
– Xiaomi Redmi Note 10 5G
– Xiaomi Mi 11i 5G
– Xiaomi Mi 11 Lite 5G
– Xiaomi Mi 11 Lite 5G
– OPPO Reno5 Z 5G
– OPPO A54 5G
– Motorola Moto G50 5GG
– realme GT 5G
Nowe tablety 5G w T-Mobile:
– Apple iPad 11 Pro (3 generacji)
– Apple iPad 12.9 Pro (5 generacji)
Pełna lista urządzeń dostępna jest na stronie:
https://www.t-mobile.pl/5g
Zgodnie z danymi za maj br już co trzeci telefon sprzedawany w sieci T-Mobile to urządzenie obsługujące 5G.

źródło: T-Mobile

4 komentarze

  1. „W T-Mobile nie tylko mamy największą sieć 5G w Polsce, ale także stale poszerzamy portfolio sprzętów…” Może jakies zapytanie w tej sprawie do nich?

    • Spokojnie. To jest budowanie emocji. Nie ma skutków, wpływających na kształt, zobowiązania umowne bądź wysokość opłat, więc zasadniczo nie narusza interesów klientów. Podważa co najwyżej wizerunek operatora, ponieważ tempo uruchomień stacji 5G Plusa mimo wszystko widać dużo bardziej. Wypadałoby w przypadku Plusa powalczyć jednak o jakość usługi, bo opinie po rynku bardzo szybko się roznoszą. A potencjał wciąż jest

      • Niemniej jest to wprowadzanie klientów w błąd. Dzięki takiej opinii może ktoś zawrzeć umowę, bo chce korzystać z sieci, która ma obecnie największy niby zasięg 5G w Polsce.

        • Proszę w takim razie wysłać monit do UOKiK

Comments are closed.