Nowe smartfony i tablety 5G w ofercie T-Mobile

Nowe smartfony i tablety 5G w ofercie T-Mobile. W T-Mobile nie tylko mamy największą sieć 5G w Polsce, ale także stale poszerzamy portfolio sprzętów dostępnych w technologii nowej generacji. W ostatnim czaasie w naszej ofercie pojawiły są nowe smartfony i tablety 5G od wiodących producentów, takich jak Apple, Xiaomi, OPPO, Motorola czy Realme. Klienci T-Mobile coraz częściej kupują sprzęty obsługujące technologię piątej generacji i nic w tym dziwnego. Producenci telefonów stale dodają nowe modele do swojej oferty, a technologia 5G coraz częściej dostępna jest w urządzeniach ze średniej półki cenowej co tylko przyczynia się do wzrosty jej popularności. Obecnie w ofercie mamy dostępnych już 38 smartfonów, 2 tablety oraz 2 routery w technologii 5G.
Nowe smartfony 5G w T-Mobile:
– Xiaomi Redmi Note 10 5G
– Xiaomi Mi 11i 5G
– Xiaomi Mi 11 Lite 5G
– Xiaomi Mi 11 Lite 5G
– OPPO Reno5 Z 5G
– OPPO A54 5G
– Motorola Moto G50 5GG
– realme GT 5G
Nowe tablety 5G w T-Mobile:
– Apple iPad 11 Pro (3 generacji)
– Apple iPad 12.9 Pro (5 generacji)
Pełna lista urządzeń dostępna jest na stronie:
https://www.t-mobile.pl/5g
Zgodnie z danymi za maj br już co trzeci telefon sprzedawany w sieci T-Mobile to urządzenie obsługujące 5G.

źródło: T-Mobile

0 0 votes
Article Rating
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
piotrzet

“W T-Mobile nie tylko mamy największą sieć 5G w Polsce, ale także stale poszerzamy portfolio sprzętów…” Może jakies zapytanie w tej sprawie do nich?

piotrzet

Niemniej jest to wprowadzanie klientów w błąd. Dzięki takiej opinii może ktoś zawrzeć umowę, bo chce korzystać z sieci, która ma obecnie największy niby zasięg 5G w Polsce.