2 razy więcej gigabajtów dzięki Mój Orange

2 razy więcej gigabajtów dzięki Mój Orange. Klienci Orange na kartę, którzy aktywują dowolną wersję usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” lub „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” – poprzez konto Mój Orange (aplikację lub online), dostaną w prezencie 2 razy więcej gigabajtów! Podpowiadamy też, jak możecie jeszcze zwiększyć ilość internetu w swoich pakietach.
Dla kogo promocja 2 razy więcej i jak działa?
– Dla wszystkich klientów Orange na kartę: taryf Orange YES, Orange POP, Orange Free na kartę
– Przykładowo: jeśli użytkownik wykupi usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet 15 GB” w wersji jednorazowej za 30 zł, to otrzyma gratis kolejne 15 GB i w sumie będzie miał na swoim koncie 30 GB.
Do kiedy można aktywować podwojenie GB?
Z promocji można skorzystać w dniach 01.07 – 30.09.2021. Każda aktywacja w czasie trwania promocji w Mój Orange będzie przyznawała bonus. Regulamin promocji dostępny jest tutaj. Zachęcamy do korzystania i podwajania swoich gigabajtów.

Jak jeszcze zwiększać ilość gigabajtów w opcji na kartę?
– Za doładowanie kwotą 30 zł otrzymamy 15 GB, gdy jesteśmy w Orange Free na kartę.
– Jeśli to doładowanie zrobimy online – zyskujemy kolejne 10 GB extra.
– Kupując usługę „Bez limitu”, za 30zł w aplikacji, dostaje się 2×15 GB, czyli w sumie 30 GB.
Za 30zł można mieć finalnie Bez limitu rozmowy, SMS i MMS oraz 55 GB na 31 dni! Promocje w Orange na kartę
Warto śledzić akcje czy zniżki w Orange, bo móc rozplanować działania, wybrać najkorzystniejsze dla siebie lub łączyć oferty, kiedy jest to możliwe. Więcej takich informacji i to, co czeka na użytkowników na kartę znajdziecie na blogu, a także w specjalnej zakładce na stronie – orange.pl/view/oferta-na-karte. Czasem wystarczy tylko np. zmienić formę doładowania (na online lub przez aplikację), by móc odebrać dodatkowy bonus. A później i tak okazuje się, że jest to prostszy i wygodniejszy sposób na zwiększanie środków na koncie. Korzystajcie z naszych promocji!

Źródło: Orange

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Klin

Przy zakupie usługi w wariancie cyklicznym, ilość GB zostanie podwojona przez 2 kolejne odnowienia.