Play inwestycje: druga stacja operatora w Podgórzynie nie może doczekać się zakończenia prac podobnie jak uruchomienie i modernizacja stacji w Jeleniej Górze

W informacjach z dni 27. maja br. oraz 14. czerwca br. pisaliśmy o rozpoczętej budowie drugiej stacji Play w gminnym, turystycznym Podgórzynie koło Jeleniej Góry. Kolejna stacja nie powstaje w samej miejscowości, ale na styku Podgórzyna, Marczyc i Sosnówki. Jakiś czas temu dowieziono ostatnią część montażową wieży, łącznie z modułami radiowymi i zestawami anten, zaś elementy o których mowa leżą bez najmniejszego nadzoru niejako czekając na wizytę “miłośników” złomu. Przypomnijmy, w samej Jeleniej Górze oczekują na uruchomienie bardzo długi czas dwie stacje Play oraz dodatkowo kolejna – z rozpoczętym procesem przeniesienia anten z poddasza na wsporniki na dachu (Pl. Niepodległości 1). W przypadku wybudowanych stacji nastąpiło spory czas temu zgłoszenie instalacji wytwarzających pola elektromagnetyczne, natomiast w przypadku lokalizacji przy Pl. Niepodległości 1 można odnieść wrażenie, że nagle zabrakło rąk do pracy. Co będzie z budową stacji w Podgórzynie i czy doczeka zanim ktoś o niekoniecznie najlepszych intencjach nie zainteresuje się elementami infrastruktury – nie wiadomo.
Poniżej zdjęcia z wizyty naszego redaktora pod lokalizacją w dniu wczorajszym:
źródło: informacja własna

0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin

Aż dziw, że Play tak odważnie postanawia sobie zostawiać tak cenne elementy stacji bez nadzoru, trochę to podejrzane… czyżby mieli aż tak wyj*bane ? XD Swoją drogą super, bo mamy jedną z niezwykle nielicznych okazji zobaczenia w szczegółach typowego wyposażenia wiejskiej stacji Play’a i sposobu podłączenia i układu anten.

Jan

Świetne zdjęcia sprzętu! 😀