Play inwestycje: druga stacja operatora w Podgórzynie nie może doczekać się zakończenia prac podobnie jak uruchomienie i modernizacja stacji w Jeleniej Górze

W informacjach z dni 27. maja br. oraz 14. czerwca br. pisaliśmy o rozpoczętej budowie drugiej stacji Play w gminnym, turystycznym Podgórzynie koło Jeleniej Góry. Kolejna stacja nie powstaje w samej miejscowości, ale na styku Podgórzyna, Marczyc i Sosnówki. Jakiś czas temu dowieziono ostatnią część montażową wieży, łącznie z modułami radiowymi i zestawami anten, zaś elementy o których mowa leżą bez najmniejszego nadzoru niejako czekając na wizytę „miłośników” złomu. Przypomnijmy, w samej Jeleniej Górze oczekują na uruchomienie bardzo długi czas dwie stacje Play oraz dodatkowo kolejna – z rozpoczętym procesem przeniesienia anten z poddasza na wsporniki na dachu (Pl. Niepodległości 1). W przypadku wybudowanych stacji nastąpiło spory czas temu zgłoszenie instalacji wytwarzających pola elektromagnetyczne, natomiast w przypadku lokalizacji przy Pl. Niepodległości 1 można odnieść wrażenie, że nagle zabrakło rąk do pracy. Co będzie z budową stacji w Podgórzynie i czy doczeka zanim ktoś o niekoniecznie najlepszych intencjach nie zainteresuje się elementami infrastruktury – nie wiadomo.
Poniżej zdjęcia z wizyty naszego redaktora pod lokalizacją w dniu wczorajszym:
źródło: informacja własna

2 komentarze

  1. Świetne zdjęcia sprzętu! 😀

  2. Aż dziw, że Play tak odważnie postanawia sobie zostawiać tak cenne elementy stacji bez nadzoru, trochę to podejrzane… czyżby mieli aż tak wyj*bane ? XD Swoją drogą super, bo mamy jedną z niezwykle nielicznych okazji zobaczenia w szczegółach typowego wyposażenia wiejskiej stacji Play’a i sposobu podłączenia i układu anten.

Comments are closed.