Xiaomi Mi 11 Lite 5G ze smartwatchem w supercenie w T-Mobile

Xiaomi Mi 11 Lite 5G ze smartwatchem w supercenie w T-Mobile. Wakacje sprzyjają różnorodnym aktywnościom fizycznym, a dodatkową motywację stanowią odpowiednie sprzęty, ułatwiające np. pomiar tętna podczas biegu. W ramach akcji „Lato fitness” przygotowaliśmy świetną ofertę na zestaw urządzeń od Xiaomi. Do 17 sierpnia klienci indywidualni mogą zdobyć smartfon Xiaomi Mi 11 Lite 5G ze smartwatchem Xiaomi Mi Watch Lite z rabatem w wysokości 150 zł, czyli za 1999 zł w elastycznych ratach 0%. Z promocji można skorzystać w sklepie internetowym oraz naszych salonach stacjonarnych. Jak nowy telefon, to najlepiej z 5G, dlatego w letniej ofercie znalazł się właśnie Xiaomi Mi 11 Lite 5G. Urządzenie wyposażone jest w 6,55-calowy wyświetlacz AMOLED, chroniony przez szkło Gorilla Glass 6, co jest szczególnie ważne podczas letnich aktywności. Sprawne działanie telefonu zapewnia wydajny układ SoC firmy Qualcomm – Snapdragon 780G. Na pokładzie wraz z nim mamy 6/8 GB pamięci RAM (zależnie od wersji) i 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Dzięki baterii o pojemności 4250 mAh będzie można realizować dłuższe treningi, zaś samo naładowanie baterii od 0 do 100% zajmuje około godziny, co pozwoli na szybkie dodanie energii między aktywnościami. Znajdujący się w zestawie inteligentny zegarek Xiaomi Mi Watch Lite przypadnie do gustu tym, którzy lubią minimalistyczne gadżety. Urządzenie zgrabnie prezentuje się na ręce, a 1,4-calowy dotykowy ekran pozwala swobodnie obsługiwać opaskę i sprawdzać jakość treningów.

Bądź fit w to lato!
Cena zestawu Xiaomi w promocji wynosi 1999 zł, a 150-złotowa obniżka obowiązuje aż do 17 sierpnia włącznie lub do wyczerpania zapasów. Można z niej skorzystać w ofercie dla klientów indywidualnych we wszystkich naszych kanałach sprzedaży, tj. zarówno w salonach, jak i sklepie online. Ponadto z ofertą GIGAlato z 200 GB można otrzymać kolejne 200 zł zniżki na urządzenia – wówczas koszt letniego pakietu wyniesie zaledwie 1799 zł. Dzięki takiej ofercie można być jeszcze bardziej fit w te wakacje!
Akcji towarzyszy poniższy spot reklamowy.

Więcej informacji o promocji można znaleźć na tej stronie, a szczegóły dotyczące oferty GIGAlato są dostępne pod linkiem:
https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/giga-lato.

źródło: T-Mobile

1 komentarz

  1. Probably is the best „bargain” phone that we can buy at this time. It have low bands combinations and carrier aggregation between 5G bands. Can also be changed to do 256 QAM in uplink and allow 5G SA.

    https://cacombos.com/device/M2101K9G

Comments are closed.