Mikołajkowy pakiet 10 GB od Plusa!

Mikołajkowy pakiet 10 GB od Plusa! Klienci korzystający z wszystkich rodzajów ofert głosowych sieci Plus oraz Plusha mogą bezpłatnie włączyć specjalny pakiet 10 GB! Mikołajkowy ekstra pakiet internetu można włączyć w aplikacji iPlus, a promocja obowiązuje od 6 do 12 grudnia. Z promocji „Mikołajki” mogą skorzystać użytkownicy wszystkich głosowych usług Plusa i Plusha. Wystarczy zalogować się do aplikacji iPlus, a dla nowych użytkowników zarejestrować w niej, i w zakładce „Usługi i pakiety” w folderze INTERNET aktywować pakiet 10 GB na Mikołajki. Włączenie promocji zostaje potwierdzone wiadomością SMS. Pakiet 10 GB jest włączany na okres siedmiu dni dla klientów na kartę oraz mix oraz do końca bieżącego cyklu bilingowego dla klientów abonamentowych. Aby z niego skorzystać konieczne jest w przypadku ofert na kartę oraz mix posiadanie aktywnego konta, czyli jego ważności dla usług wychodzących oraz jego dodatnia wartość (min. 1 grosz), natomiast w przypadku ofert abonamentowych niezaleganie z płatnościami. Mikołajkowy pakiet internetowy jest jednorazowy i nie może być wykorzystany w roamingu międzynarodowym.

iPlus to nowa nazwa dawnej aplikacji Mobilny Plus Online służącej do zarządzania kontem klienta, dzięki której możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi, a także pozwalającej na bezpośredni kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji.
Więcej informacji można znaleźć w regulaminie promocji oraz na stronach internetowych www.plus.pl i www.plushbezlimitu.pl

źródło: Plus

Uwaga!!!
Choć operator o tym nie informuje
aktywacja pakietu musi odbyć się poprzez wersję stacjonarną aplikacji obsługi klienta. Wersja mobilna nie posiada takiej możliwości. W momencie chęci aktywowania pakietu wchodzimy do zakładki „Pakiety”, a następnie wybieramy pakiet o nazwie „Plus Internet Extra”, który w promocji można uruchomić bezpłatnie, zaś w standardzie jego cena, to 10 złotych brutto.

4 komentarze

 1. Nie działa mimo spełnienia wszystkich warunków z regulaminu 😀

  • A co dokładnie znaczy nie działa? 😉 Nie daje się aktywować? Nie jest widoczny na koncie po aktywacji? Zasadniczo pakiet aktywuje się jak niżej:
   1. uruchamiany STACJONARNĄ wersję dawnego ebok.pl
   2. wybieramy pakiety
   3. z listy pakietów wybieramy pakiet o nazwie „Plus Internet Extra”, który w standardzie kosztuje 10 złotych brutto, zaś w promocji jest bezpłatny

   • Nie da się aktywować. Ogólnie to regulamin mówi o wersji mobilnej aplikacji (a przynajmniej mówił jak pojawiło się info – teraz nie sprawdzałem, może zmienili) – w niej dla abo pakietu nie ma wcale. W wersji webowej jest, ale aktywacja kończy się niczym. Konsultanci Plusa przyznali że aktywacja pakietu dla abo została wstrzymana (info z plusforum).

    • Zresztą już się wyjaśniło – odwołali promocję dla klientów abonamentowych. Oj grabi sobie co raz bardziej ten Plus, oj grabi… 😉

Comments are closed.