myPhone Maestro 2 już dostępny [+KONKURS]

myPhone Maestro 2 już dostępny [+KONKURS]. Maestro 2, to nowy telefon w portfolio marki myPhone, której właścicielem jest firma mPTech. Ten klasyczny model stylistyką nawiązuje do najlepszych rozwiązań kategorii. Wyróżnia go duży jak na komórkę ekran 2,8″, smukła obudowa 9 mm w kolorze głębokiej czerni oraz bateria 1000mAh zapewniająca długi czas działania na jednym cyklu ładowania. myPhone Maestro 2 to kolejna odsłona modelu z tej serii. Telefon jest utrzymany w eleganckiej, atrakcyjnej stylistyce, a całość tj. smukłą obudowę w czarnym kolorze, wieńczą srebrne elementy w tym przycisk nawigujący „OK”. Główną uwagę przykuwa jednak duży, kolorowy ekran 2,8″. Przy czym telefon jest jednocześnie poręczny i łatwy w obsłudze. Klawisze wyspowe są odpowiedniej wielkości, rozmieszczone tak, aby komfortowo wybierać daną cyfrę bądź funkcję zgodnie z zamiarem. Na uwagę zasługuje również fakt, że telefon daje stabilność i pewność kontaktu z bliskimi. A to za sprawą baterii o dużej pojemności 1000 mAh, która zapewnia czas czuwania do 180 godzin albo do 10 godzin ciągłych rozmów. Model umożliwia korzystanie z dwóch numerów na jednym urządzeniu jednocześnie dzięki DualSIM (Dual Standby). Oferuje też BT, latarkę, aparat VGA oraz radio, którego można słuchać bez słuchawek. Model wyceniono na 129 zł. Dostępny jest w sklepie internetowym producenta oraz m.in. w RTV Euro AGD.

KONKURS – WYGRAJ MAESTRO 2
Teraz tę nowość można wygrać w konkursie na profilu marki myPhone, na Facebook.com: www.facebook.com/myPhone.Mobile/. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe w komentarzu pod postem z dnia 10 grudnia br. Wygrywa jedna osoba, a zabawa trwa do 17.12.21. To okazja, aby zgarnąć fajny prezent dla siebie lub bliskiej osoby.
Więcej o modelu:
www.myphone.pl/product/myphone-maestro-2/

źródło: mPTech

[ zważywszy rychły koniec technologii 2G/3G i refarming częstotliwości na potrzeby LTE – sugerujemy firmie mPTech, ale również innym producentom, których terminale nie wspierają VoLTE / WiFi calling – przyjrzenie się temu kierunkowi zmian w rozwoju sprzętu. Choć terminale proste, klasyczne oferują prostotę użytkowania oraz konstrukcji – nie oznacza to, że te same funkcje i ta sama prostota konstrukcji nie mogłyby być zachowane przy rozwoju wspomnianej rodziny telefonów o najnowsze sposoby komunikacji. Tak „zmodyfikowany” telefon byłby nie tylko bardziej elastyczny w użytkowaniu, ale zachowałby także możliwość dłuższej obecności na rynku – dop. red.]

1 komentarz

  1. Ponoć Maxcom MK241 4G obsługuje VoLTE w każdej sieci. Także jak się chce to się da 😀

Comments are closed.