Zasięg: o jedną stację mniej operatorów globalnych w Świeradowie-Zdroju

Jak informuje nasz lokalny Korespondent, w turystycznym Świeradowie-Zdroju (woj. dolnośląskie), po wielu latach działania zdemontowano mobilną stację Orange, pracującą przy ulicy Zakopiańskiej, tuż obok dolnej stacji wyciągu kolei gondolowej na Stóg Izerski. Z relacji wynika, że w miejscu, gdzie pracowała stacja terminal odbiera sygnał z odległej stacji na wieży „Emitela”, na Górze „Zajęcznik”
Zdjęcia zdemontowanej stacji:
źródło: informacja własna

6 komentarzy

 1. Czy po wielu latach to bym nie powiedział, stacja z tego co naocznie pamiętam stała jakieś może 2 sezony zimowe. Szkoda, że nie zastąpiono jej obiektem stałym np. na budynku dolnej stacji Ski&Sun. No cóż…nie opłacało się jej utrzymywać, biznes jest biznes.

  • Czas szybko leci 🙂 Jak mnie pamięć nie myli, to było około 5 lat.
   Pisaliśmy o niej w informacji z 2017 roku:
   https://gsm.biz.pl/2017/03/13/nowa-stacja-orange-w-swieradowie-zdroju/

   • Oh pardą haha. Rzeczywiście, ja miałem na myśli tą mobilkę Orange zaraz przy wypożyczalniach koło SkiSun co postawili niecałe dwa lata temu. Pomyliłem stacje 🙂

 2. Z racji tego, że nie jestem z tamtych regionów – pogubiłem się 😀 To którą zlikwidowali: 69667 czy 69607? Bo rozumiem że obie fizycznie istniały?

  • Z relacji i wskazań netmonitora wynika, że obie mobilne nie działają

   • Będę w czerwcu to zobaczę co z tą stacją mobilną przy źródlanej. Może po niej też już śladu nie ma, zwinęli po sezonie.

Comments are closed.