Nowość w Play! Nielimitowany, ultraszybki internet dla domu z NET BOX Nokia FastMile 5G Receiver + Beacon 2

Nowość w Play! Nielimitowany, ultraszybki internet dla domu z NET BOX Nokia FastMile 5G Receiver + Beacon 2.
– Nowe pakiety usługi z nielimitowanymi danymi w atrakcyjnej cenie
– Idealne rozwiązanie dla osób mieszkających poza miastem i potrzebujących stabilnego połączenia z siecią
– NET BOX Nokia FastMile 5G Receiver + Beacon 2 – zestaw z zewnętrzną anteną i routerem
Wi-Fi do domu zapewniający wysokie wzmocnienie sygnału sieci komórkowej, a w efekcie szybkie i stabilne połączenie internetowe.
NET BOX – stabilne połączenie z internetem w każdej lokalizacji
Usługa NET BOX doskonale sprawdza się na terenach podmiejskich i w małych miejscowościach. Dzięki połączeniu mocnego modemu zewnętrznego z domowym routerem Wi-Fi eliminuje problem słabego zasięgu z powodu dużej odległości od nadajników. Umożliwia szybkie i stabilne połączenie, zapewniając najwyższą możliwą prędkość pobierania i wysyłania danych, a także niskie opóźnienia. Pozwala łatwo korzystać z rozrywki online oraz umożliwia efektywną zdalną pracę i naukę.
W zestawie usługi NET BOX znajdują się:
– Modem zewnętrzny
– Router Wi-Fi
– Internet w abonamencie
– Bezpłatny montaż modemu na zewnątrz budynku
Nowe pakiety z nielimitowanymi danymi
Play w usłudze NET BOX oferuje pakiety dostosowane do potrzeb użytkowników. Do dotychczas dostępnych dochodzą także nowe, zapewniające nielimitowany internet w dwóch wersjach:
UNLIMITED: od 110 zł miesięcznie
UNLIMITED 5G: od 140 zł miesięcznie

Nokia FastMile 5G Receiver + Beacon 2 – nowoczesny zestaw zapewniający najlepsze połączenie w każdej lokalizacji, gwarantujący maksymalną przepustowość transmisji danych
W ofercie NET BOX UNLIMITED 5G dostępny jest zaawansowany zestaw Nokia FastMile 5G Receiver + Beacon 2, umożliwiający przesyłanie danych poprzez sieci 5G i LTE. Pozwala na korzystanie z dostępu bezprzewodowego o parametrach porównywalnych do stacjonarnych sieci przewodowych. Składa się z odbiornika 5G/LTE oraz routera Wi-Fi. Doskonale sprawdzi się w domu lub w biurze zapewniając najwyższe prędkości pobierania i wysyłania danych oraz niskie opóźnienia. Pozwala łatwo i efektywnie korzystać z internetu, oglądać filmy, uczyć się czy pracować zdalnie. Istotnym elementem zestawu jest moduł wewnętrzny Nokia WiFi Beacon 2, czyli wydajny router domowy Nokia obsługujący standard Wi-Fi 6, AX1800, pracujący w dwóch pasmach – 2,4 GHz oraz 5 GHz. Router Nokia wykorzystuje zaawansowane mechanizmy sterowania pasmem, wyboru kanału radiowego oraz monitorowania jakości transmisji tak, aby domowe urządzenia Wi-Fi mogły pracować stabilnie i bez zakłóceń. Dzięki kompaktowym wymiarom oraz nowoczesnemu designowi, urządzenia dobrze wkomponują się we wnętrzu, jak i w otoczeniu budynku. Obudowa klasy IP66 jest odporna na czynniki zewnętrzne, a zawansowany zestaw anten 5G/LTE gwarantuje wysoki zysk, aż do 8 dBi. Po umieszczeniu karty SIM, zamontowaniu i podłączeniu do zasilania, usługa aktywuje się automatycznie i nie jest potrzebna żadna dodatkowa konfiguracja. Wygodę użytkowania oraz zarządzanie siecią Wi-Fi zapewnia możliwość sterowania urządzeniem przez przeglądarkę internetową oraz dostępną aplikację mobilną „Nokia WiFi”.
Więcej informacji na temat usługi NET BOX znajduje się na stronie play.pl.

źródło: Play

3 komentarze

  1. On jest nielimitowany faktycznie czy jest limit 1TB? Z tego co widzę to są regulaminy z 14.07 i tam jest limit 1TB

    • Play nazywa to w informacji prasowej nielimitowanym 😉 Szczegóły, jak zawsze – w regulaminach

      • Czyli dalej jest limit 1000GB?

Comments are closed.