Orange blog: Zmiany w Orange Flex. Technologia 5G dla wszystkich

Orange Flex to wygodna i elastyczna usługa, która ewoluuje dopasowując się do stylu życia użytkowników. Dlatego wkrótce odświeżona zostanie oferta planów mobilnych, a technologia 5G będzie dostępna w każdym z nich. Od 8 listopada, nowi użytkownicy Orange Flex będą mogli wybierać spośród 4 planów. Plan 15 GB nie będzie już dostępny, natomiast do planu 30 GB dołożona będzie możliwość skorzystania z technologii 5G.
Z czego wynikają zmiany?
Okazuje się, że coraz mniej użytkowników decyduje się na plan 15 GB, a bestsellerem stał się plan 45 GB. To nie dziwi, bo coraz więcej klientów Orange Flex potrzebuje większego pakietu danych oraz dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań.
Jak zaplanowane zmiany w ofercie wpłyną na obecnych użytkowników?
Klienci posiadający plan 15 GB nadal będą mogli z niego korzystać. Nowy cennik będzie obowiązywać dopiero w przypadku zmiany planu po 8 listopada lub reaktywacji usług po tym terminie. Klienci z aktywnym Planem 30 GB, aby móc skorzystać z 5G powinni wejść do aplikacji Orange Flex po 8 listopada i zmienić plan na nowy za 30 zł miesięcznie z 5G. Zmiana jest oczywiście bezpłatna, a plan zmieni się od razu. W każdym planie w Orange Flex, użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce i w roamingu w UE, pakiet gigabajtów oraz Social Pass. Ponadto usługi dodatkowe, dostęp do promocji i ofert specjalnych w Klubie Flex, możliwość skorzystania z technologii eSIM oraz aktywacji kilku dodatkowych kart SIM. Szczegóły dotyczące zmian w cenniku dostępne są na stronie Orange Flex.

Źródło: Orange blog

1 komentarz

  1. Dziękuję, postoję. Wolę siedzieć w najtańszym planie najdłużej jak się da, wydmuszka DSS mi do niczego nie jest potrzebna, LTE lata jak szalone szybciej niż śmieszne DSS, jak będzie za milion lat w tym kraju w końcu 5G w paśmie C NSA/SA to będziemy mieli o czym rozmawiać z zakresie wyższych planów.

Comments are closed.