Black Weeks w Netii

W tegorocznej edycji „Black Weeks” w Netii szybsze opcje światłowodu (do 600 Mb/s i do 1 Gb/s) i pakiety z TV w jakości 4K są w okresie zobowiązania 10 zł miesięcznie tańsze. Kolejne benefity to 3 miesiące abonamentu gratis oraz TIDAL i Disney+ nawet przez 2 lata bez opłat. W ramach najnowszej promocji „Black Weeks”, którą Netia przygotowała z okazji zbliżającego się Czarnego Piątku (Black Friday), można skorzystać z atrakcyjnych cen szybszych opcji dostępu do internetu w technologiach światłowodowych oraz pakietów z TV w jakości 4K. Wybierając dowolny z poniżej prezentowanych wariantów – w porównaniu ze standardową ofertą promocyjną – klienci oszczędzą w okresie trwania zobowiązania 10 zł miesięcznie.

Prędkość internetu

Internet solo

 

Internet + Telewizja M 4K

Internet + Telewizja L 4K

do 600 Mb/s

50 zł

65 zł

90 zł

do 1 Gb/s

60 zł

75 zł

100 zł

Przez pierwsze 3 miesiące opłaty abonamentowe, zarówno za internet solo, jak i pakiety z TV (każdy wybrany przez klienta wariant) wynoszą 0 zł. Dodatkowo klienci otrzymają w cenie przez 24 miesiące dostęp do serwisu muzycznego TIDAL. Można też wybrać opcję z dostępem do serwisu Disney+.

Wówczas przez 12 miesięcy otrzymamy dostęp do tego serwisu gratis, a w kolejnych 12 miesiącach zapłacimy po 28,99 zł miesięcznie. Klienci, którzy jednocześnie skorzystają z atrakcyjnych ofert mobilnych i przeniosą do Netii swój numer komórkowy dostęp do Disney+ otrzymają aż przez 2 lata gratis. W ramach usługi klienci otrzymują bez dodatkowych opłat nowoczesny router z szybkim WiFi, a w pakietach z usługami telewizyjnymi również nowoczesny dekoder Netia EvoB.

źródło: Netia