Świąteczne Życzenia – Boże Narodzenie 2022

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia naszym Szanownym Czytelnikom, przedstawicielom Biur Prasowych, Agencji Prasowych, podmiotom nadsyłającym na bieżąco materiały do publikacji, przedstawicielom operatorów, w tym Zarządom: Polsat Plus, P4, T-Mobile oraz Orange, z którymi jesteśmy od lat w dobrych kontaktach – życzymy Rodzinnych, Spokojnych Świąt. Rok 2022 jest rokiem szczególnym, bo zmierzamy się z tym, co dzieje się za naszą wschodnią granicą, jednocześnie nie będąc obojętnym dla każdego z nas. To również czas, kiedy za moment prawdopodobnie będzie jeszcze trudniej. Trzymajmy się razem. Nie dzielmy się przez drobiazgi, które za moment, czy kilka lat okażą się nie wartymi zainteresowania. Choć w tym roku zarówno Święta Bożego Narodzenia, jak i przełom roku upłyną nam szybko, bo to okresy weekendowe – skorzystajmy z okazji, żeby było lepiej, cicho, czasami pokornie, ale i z wielką nadzieją.
Dziękujemy bardzo za zaufanie, które od lat otrzymujemy.
Tym, którzy zaglądają tu sporadycznie – z różnych powodów – przypominamy, że istniejemy już 22 lata. Rozwija się rynek telekomunikacyjny, rozwijamy się my. Oczywiście, razem z Państwem, bez których ten serwis by nie istniał.
Wszystkiego Najlepszego!

Zespół Redakcyjny

2 komentarze

  1. Wszystkiego Najlepszego! A gdzie są posty sprzed 22 lat? Chętnie bym poczytał.

    • Szata graficzna się zmieniała, to sporo historii już nie ma, ale pewnie Google co nieco pamięta. Pod bieżącym adresem – jak wynika z danych whois, bo pamięć też jest zawodna – serwis funkcjonuje od 2004 r. Dziękujemy za Życzenia

Comments are closed.