Wyprzedaż smartfonów i innych urządzeń również w T-Mobile

Czas poświąteczny i początek nowego roku wielu osobom kojarzy się z momentem, kiedy mogą „upolować” różne rzeczy w atrakcyjnych cenach. W T-Mobile przygotowaliśmy więc specjalną zimową wyprzedaż, która startuje 29 grudnia i potrwa do końca stycznia 2023 roku. Wśród przecenionych produktów można znaleźć smartfony, tablety i smartwatche, a zniżki sięgają nawet 450 zł, przy wyborze urządzenia w taryfie „L Nielimitowanej” z nielimitowanym internetem. Kiedy mija świąteczne szaleństwo, zaczyna się czas zimowych wyprzedaży. Nie inaczej jest w T-Mobile. W naszej wyprzedażowej ofercie klienci znajdą 8 różnych sprzętów od wiodących producentów – Samsunga i Xiaomi – przecenionych o 200 zł każdy. Dostępne są one zarówno przy wyborze oferty abonamentowej, jak i bez tej usługi. Zniżkę tę można jednak powiększyć nawet do 450 zł, decydując się na zakup abonamentu w taryfie „L Nielimitowanej”. Abonament „L Nielimitowana”, prócz nieograniczonych limitem rozmów, SMS-ów oraz MMS-ów, gwarantuje całkowicie nielimitowany dostęp do sieci 5G, w maksymalnej dostępnej prędkości.
Co ważne, każde urządzenie można zakupić na 24 raty 0%. Wyprzedaż urządzeń obejmuje także klientów, którzy zdecydują się na ofertę Magenta Dom, która obejmuje usługi takie jak abonament komórkowy, superszybki internet światłowodowy i telewizję.
A jakie konkretnie urządzenia znajdziemy w magentowej ofercie? Dla tych, którzy chcieliby zaopatrzyć siebie lub kogoś bliskiego w nowy smartfon, do wyboru są:
– Samsung Galaxy A23 5G,
– Samsung Galaxy S21 FE 5G,
– Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G lub
– Xiaomi Redmi Note 11S.

Z kolei dla tych, którzy poszukują smartwatcha mamy:
– Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE,
– Xiaomi Watch S1 lub
– Xiaomi Watch S1 Active.
Zaś tym, którzy chcieliby kupić nowy tablet, przygotowaliśmy Samsung Galaxy Tab A8.

Wielka wyprzedaż? Tak!
Ofercie towarzyszy kampania w telewizji, radio, internecie i social mediach, a także na outdoorze.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką i Customer Experience przy wsparciu agencji DDB Warszawa. Działania reklamowe w internecie poprowadzi VMLY&R, zaś za zakup mediów odpowiedzialny jest Mindshare.
Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie:
https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/wielka-wyprzedaz.

źródło: T-Mobile

Materiał powiązany:
T-Mobile: dobrze, że jesteś, a operator coraz bardziej odlatuje!