T-Mobile inwestycje: w jeleniogórskiej stacji w dzielnicy Cieplice pojawiły się anteny sektorowe. Jak jest zima, to… musi być zimno

W budowanej stacji T-Mobile w Jeleniej Górze, o kodowym numerze 43480, przy ul. Sadowej (dzielnica Cieplice) pojawiły się dziś anteny sektorowe. Jak zobaczymy na zdjęciach (przepraszamy za jakość, ale aura robi swoje) – montażyści prawdopodobnie nie spodziewali się śniegu i chłodu, choć jak mogliśmy usłyszeć w słynnej komedii filmowej: “jak jest zima, to musi być zimno”. Instalacja została zatem pozostawiona nie uporządkowana, z zamiarem zrobienia owego porządku przy okazji kolejnej wizyty. Tak, czy owak do uruchomienia stacji coraz bliżej. Skoro nowy rok zaczyna się w styczniu inwestycyjnie optymistycznie, to byłoby jeszcze bardziej radośnie, gdyby globalni gracze przypomnieli sobie o konieczności wybudowania stacji przy ul. Krośnieńskiej, na pograniczu Jeleniej Góry i turystycznego Staniszowa, np. w sąsiedztwie cmentarza. Sytuacja w tym obszarze jest nie do pozazdroszczenia – problemy z sygnałem sieci każdego z operatorów są tu bowiem nawet na zewnątrz budynków. Zadowoleni przy tym byliby z pewnością mieszkańcy osiedla Słoneczna Dolina (współrzędne: 50.8554007N,15.7080886E), którzy w zdecydowanej większości z usług mobilnych – jeśli mogą korzystać – to wyłącznie przy oknie.
Podobna sytuacja jest w budynku Urzędu Skarbowego przy ul. Thebesiusa i w jego sąsiedztwie, tj. w większości budynków przy ul. Ogińskiego, w tym wewnątrz Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej.
Zdjęcia stacji T-Mobile przy ul. Sadowej poniżej:
Naszemu redakcyjnemu Koledze, który zimy się nie boi dziękujemy niemal za permanentny stan czuwania przy stacji, o której dziś wspominamy.

źródło: informacja własna

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] budowaną w Jeleniej Górze-Cieplicach, przy ul. Sadowej. O instalacji w niej anten sektorowych pisaliśmy we wczorajszym materiale. Stacja działała dzisiaj, serwując sygnał wyłącznie klientom T-Mobile. Pasma, […]