T-Mobile zasięg: stacja bazowa operatora w Jeleniej Górze przy ul. Sadowej 15. Ciąg dalszy prezentacji. Czy T-Mobile zaczyna mieć podobne problemy jakościowe jak Play?

Prezentujemy Państwu – naszym Czytelnikom – kolejną porcję – już nieco bardziej dokładnych zdjęć budowanej stacji T-Mobile w Jeleniej Górze-Cieplicach, przy ul. Sadowej 15, nadesłanych przez naszego dyżurnego Kolegę, pilnującego postępu inwestycji, o której mowa. Wedle informacji, którą mamy – stacja lada moment powinna być uruchomiona i pracować od razu na rzecz obu podmiotów – partnerów technologicznych Networks! Jak widać na zdjęciach poniżej wykonawstwo – jeśli to ma być rzeczywiście stan ostateczny instalacji – woła o przysłowiową „pomstę do nieba”. Wszystko jest zrobione niedbale i pierwszy większy wiatr, czy opad śniegu spowoduje konieczność naprawy przewodów. Swego czasu, przy modernizacji stacji – również w Jeleniej Górze – przy ul. Sobieskiego 53 podwykonawca poprawiał to, co zrobił cztery razy, w tym składaliśmy dwa monity bezpośrednio do centrali T-Mobile. Czy inwestycję zrealizowaną przy ul. Sadowej 15 spotka ten sam los, czy jednak wykonawca instalacji ją poprawi? W innym przypadku jakość sieci statystycznie mocno by podupadła, a T-Mobile – w tym siłą rzeczy Orange – spotkałby syndrom marnej jakości wykonawczej inwestycji, co niemal od początku notujemy w przypadku Play.
źródło: informacja własna

2 komentarze

  1. Myślę, że nie ma co tutaj tak krytykować N! za tę jak nie patrzeń niedokończoną inwestycję, jest ona jeszcze w fazie prac i na pewno wraz z ich ukończeniem okablowanie zostanie uporządkowane. Odbiorcy pracujący dla N! nie pozwalają sobie na coś takiego, przynajmniej ja nie wiem o takiej sytuacji, żeby taka fuszerka mogła zostać ostatecznie oddana do działania. Także dajmy im czas, nie ma co tak pochopnie wysnuwać stwierdzeń.

    • Na stacji przy ul. Sobieskiego 53 w Jeleniej Górze taka fuszerka funkcjonowała sobie w najlepsze. Jak wspomnieliśmy we wpisie – dwa razy monitowaliśmy w sprawie do TM, a korekty były robione cztery razy

Comments are closed.