2x szybszy internet! Nowa promocja w Play i UPC

2x szybszy internet! Nowa promocja w Play i UPC.
Do 600 Mb/s w cenie 300 Mb/s
Internet z telewizją w pakiecie z Netflix
Korzystaj z szybszego internetu w tej samej cenie. Play wprowadza promocję, dzięki której można cieszyć się szybkim łączem już za 50 zł miesięcznie po rabatach przy krótkiej umowie, jedynie na 12 miesięcy!
2x szybszy internet
W dotychczasowej ofercie dla nowych klientów Play zmienia prędkość internetu od UPC z 300 Mb/s na 600 Mb/s zachowując niską cenę – jedynie 50 zł miesięcznie po rabatach za zgody. Oznacza to więcej możliwości w korzystaniu z sieci – szybsze pobieranie plików, płynne oglądanie filmów czy swobodniejsza praca lub nauka zdalna. Dodatkowo do oferty można wybrać bezpłatny dostęp do Netflix w ofercie Play! Decydując się na promocję i wybierając Netflix na rok pierwsze 4 miesiące korzystania z usługi otrzymuje się w prezencie!
2x szybszy internet z telewizją w pakiecie z Netflix
Przyspieszenie łącza dotyczy także ofert UPC z telewizją! Przy atrakcyjnej cenie 85 zł miesięcznie po rabatach za zgody klienci otrzymują cały pakiet multimedialnych możliwości, na który składa się:
– szybki i stabilny internet do 600 Mb/s
– ponad 135 atrakcyjnych kanałów telewizyjnych
– Netflix na 12 miesięcy w prezencie
To doskonała propozycja dla osób szukających oszczędności związanych z internetem i telewizją. Przez cały okres zobowiązania cena nie wzrośnie, a stabilne łącze pozwoli swobodnie korzystać ze wszystkich zalet internetu wszystkim domownikom. W obu ofertach w czasie trwania umowy klienci mogą korzystać z nowoczesnego routera Wi-Fi w technologii AC, co gwarantuje najszybsze bezprzewodowe połączenie z internetem. Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępne są w salonach, poprzez infolinię pod numerem 790 500 500 oraz na stronach play.pl i upc.pl.

źródło: Play