Sprawdź internet z szybkością T-Mobile. Rusza kampania promująca ofertę na kartę

Sprawdź internet z szybkością T-Mobile. Rusza kampania promująca ofertę na kartę. Duże paczki gigabajtów w smartfonie i swoboda korzystania z sieci internetowej w każdym miejscu – na to właśnie stawiamy w nowej, uproszczonej wersji oferty T-Mobile na kartę. Wiemy, jak działać, żeby nasi klienci mieli wszystko, czego potrzebują i mogli robić to, co lubią. Już dziś, 1 marca, startuje nowa kampania reklamowa promująca kolejną odsłonę oferty na kartę i promocji 1200 GB ekstra przez rok. Bez względu na wiek, miejsce zamieszkania czy zainteresowania, klientów T-Mobile łączy jedno – zamiłowanie do dużych pakietów internetu mobilnego w niezawodnej prędkości i korzystnej cenie. I to właśnie u nas dostają ci, którzy wybierają ofertę T-Mobile na kartę, w której aktywując ofertę GO! za  minimum 35 zł co 30 dni, mogą skorzystać z promocji „Rok Internetu” i zyskać łącznie 1200 GB ekstra przez 365 dni.
Działaj tak, jak lubisz
W spocie reklamującym ofertę T-Mobile na kartę wraz z promocją „Rok Internetu” widzimy dwóch młodych chłopaków, którzy siedzą w przyciemnionym skate parku. Wokół nich krążą rowerzyści, ćwicząc różne triki. Jeden z chłopaków, trzymając w ręce telefon, opowiada koledze o swoim „guru gier”. Drugi stwierdza, że potrzeba do tego szybkiego internetu, żeby nie przerwało mu medytacji. Na to dostaje odpowiedź, że dzięki ofercie 1200 GB ekstra przez rok od T-Mobile na kartę otrzymuje duży pakiet gigabajtów z prędkością, która pozwala mu bez problemów wykonywać swoje ulubione zajęcie. Dzięki szybkości T-Mobile każdy może działać tak, jak lubi najbardziej.

Ofercie towarzyszy kampania w telewizji, internecie i social mediach, a także w outdoorze. W ramach tej kampanii w internecie i outdoorze promowana jest też oferta dla osób z Ukrainy. Kampanię, którą przygotowała agencja PZL, koordynuje Departament Zarządzania Marką i Customer Experience. Kreację do kampanii w internecie przygotował VMLY&R, zaś za zakup mediów i działania reklamowe odpowiedzialny jest Mindshare.
Dla każdego coś ciekawego
W ramach taryfy GO! w T-Mobile na kartę  dostępnych jest kilka wariantów ofert. Dla tych, którzy lubią mieć więcej internetu mobilnego, odpowiednia będzie oferta GO! M lub GO! L z 5G. W ramach pierwszej z nich klienci otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, paczkę 20 GB oraz dodatkowe 20 GB po każdym doładowaniu w dowolnym kanale za 35 zł na 30 dni. Zaś ci, którzy wybiorą GO! L z dostępem do 5G, także otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, ale większą paczkę, bo 30 GB oraz dodatkowe 30 GB po każdym doładowaniu za 45 zł na 30 dni.  Przygotowana została też specjalna oferta dla osób z Ukrainy, przebywających w Polsce. W ramach oferty GO! M+UA w cenie 40 zł co 30 dni klienci otrzymują nielimitowane rozmowy, 1500 minut do ukraińskich sieci Vodafone i Kyivstar, SMS-y i MMS-y oraz paczkę 20 GB. Przy każdym doładowaniu zyskują zaś kolejne 20 GB, czyli w sumie aż 40 GB na 30 dni! Wymienione powyżej oferty łączą się z promocją „100 GB ekstra na start”, w ramach której po zapewnieniu środków na koncie i po aktywacji jednej z taryf GO!, automatycznie otrzymują dodatkowo 100 GB do wykorzystania w ciągu 30 dni.
Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie:
www.t-mobile.pl/na-karte.

źródło: T-Mobile

0 0 votes
Article Rating
15 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dziku

Mam drugą kartę w MVNO LYCAMOBILE działającą na skansenie o nazwie Plus. Download na tym samym terenie 40-80 mega. Rok temu bym nie pomyślał, że sytuacja tak odwróci się.

Dziku

Drożyzna wśród ofert na kartę. Dodatkowe przywileje w cenie 35 zł i coraz bardziej wątpliwa jakość sieci dla usług internetowych. Nie dzękuję.

piotrzet

A na jakiej podstawie stwierdzasz to “coraz bardziej wątpliwa jakość sieci dla usług internetowych”? Co temu dowodzi?

Dziku

Rok temu download LTE Warszawa-Targówek, Marki, Radzymin w dzień spokojnie między 20-30 mega. Od jesieni nie przekracza 10, a zazwyczaj jest 5-8, a wieczorem jeszcze mniej. Wewnątrz bydynków zazwyczaj LTE800. Potrzebujesz więcej dowodów?

piotrzet

Jedna lokalizacja i na tej podstawie oceniasz całą sieć? Ciekawe…

Dziku

piotrzet jesteś zwykłym trollem czy cichym naganiaczem tmobile? Spójrz sobie na mapę jaki jest to obszar od Warszawa-Targówek do Radzymina i ile jest tam potencjalnych użytkowników sieci komórkowych. Gdyby to była klasyczna wiocha, nie zaśmiecałbym tego szanownego Forum.

piotrzet

Wymieniłeś 3 miejsca i żadnego słowa, że to trasa między nimi. Ktoś ma się domyślać o co chodziło czy jak? Bo nie rozumiem.

Dziku

Nie umiesz czytać map. Od Targówka przez Marki do Radzymina jest prosta jak linijka trasa. Ech ta dzisiejsza młodzież…

Jan

Od grudnia T-Mobile spadł na 3. pozycję rankingu Speedtest. Coś jest na rzeczy.

Według mnie oferta bez limitu transferu i największy przyrost klientów degradują jakościowo sieć – dlatego jak najszybciej powinni włączyć L900 by sytuację trochę poprawić.

piotrzet

A jak chcesz zmierzyć faktyczną średnią skoro T-Mobile jako jedyny ma oferty bez limitu ale z limitem prędkości. Średnia może być zaniżona przez oferty 30,60,90 Mb/s.

Jan

Trzeba przyjąć jakiś obiektywny wyznacznik jakości sieci. Wziąłem Speedtest, bo przecież T-M w tej reklamie sam podkreśla “najszybszy internet” 6 razy z rzędu w rankingu Speedtest.

No, jak tak dalej pójdzie to siódmego już nie będzie.

piotrzet

Tylko marketingowo to się zgadza, bo nic innego. Technicznie za dużo zmiennych żeby na tej podstawie stwierdzać jakiś fakt. Tak jak pisałem ograniczenia prędkości w ofertach, oprócz tego ograniczenia urządzeń gdzie one są ograniczeniem, a nie sieć. Jedynie co daje jakiś pogląd to wynik spójności Speedtest.net czyli procent pomiarów z prędkością min 5/1 Mb/s, a tutaj nadal T-Mobile i Orange 1 i 2 miejsce z wynikiem prawie 90% i Play i Plus z wynikiem poniżej 80%.

Jan

10 MHz w paśmie zasięgowym robi swoje.

Oj, chciałbym aby Plus uporządkował sobie pasmo 900, zyskał ciągłe 14 MHz (a może w ramach porządków utrzymał od urzędu dodatkowy 1 MHz, wszakże przy nowych technologiach tylko wielokrotności 5 MHz mają sens) i uruchomił LTE na 10 MHz. Wzrost spójności i prędkości gwarantowany.

piotrzet

Plus ma dużo do zrobienia nie tylko w pasmach ale i samej rozbudowie sieci.