Plus włącza 5G dla wszystkich klientów. Nowości Plusa dla rodzin i firm! Nowe oferty z większą liczbą GB i Disney+ w prezencie na rok. Internet domowy już od 19 zł miesięcznie. Kolejny krok, to rozbudowa zasięgu i pojemności sieci?

Plus:
– włącza 5G dla wszystkich klientów.
– Nowości Plusa dla rodzin i firm!
– Nowe oferty z większą liczbą GB i Disney+ w prezencie na rok.
– Internet domowy już od 19 zł miesięcznie.

Plus włącza 5G wszystkim klientom i wprowadza nowe oferty na abonament głosowy, internet 5G/LTE oraz światłowód. Nowe oferty wyróżniają się większą liczbą GB i możliwością korzystania z Disney+ bez opłat przez rok. Dzięki łączeniu usług kolejne abonamenty głosowe i internetowe dostępne będą w obniżonych cenach. Internet domowy będzie można mieć już za 19 zł miesięcznie. Drugą nowością jest włączenie 5G wszystkim klientom sieci Plus, niezależnie od posiadanej oferty.

Plus stawia na:
– 5G dla wszystkich: włączamy 5G dla wszystkich klientów,
– nowe abonamenty głosowe z większymi paczkami danych,
– abonamenty rodzinne już za 29 zł miesięcznie,
– Plus Światłowód i internet 5G już za 19 złotych miesięcznie,
– i Disney+ w prezencie.
Plus przygotował też nowe oferty dla biznesu.

Nowe abonamenty z najszybszym 5G w Polsce
Od 8 marca br. w ofercie głosowej dla klientów indywidualnych pojawią się abonamenty z większymi paczkami gigabajtów dla wszystkich, którzy chcą korzystać z dostępu do internetu w najlepszej zasięgowo i technologicznie sieci 5G w Polsce.
Abonamenty głosowe z internetem
Nowe abonamenty głosowe, podzielone na kategorie S, M, L oraz XL, pozwalają na zawarcie umowy nie tylko na 2 lata, ale także na rok.
– W abonamencie S za 39 zł/mies. do dyspozycji będzie pakiet 6 GB danych.
– W wariancie M za 59 zł/mies. do wykorzystania będzie aż 50 GB.
– Aż 120 GB otrzymujemy w abonamencie L za 79 zł miesięcznie.
– Największy pakiet XL z 250 GB będzie kosztować 99 zł/mies.
Tylko w Plusie, decydując się na jeden z powyższych abonamentów można skorzystać z promocji zapewniającej dostęp do Disney+ na rok w prezencie.

Oferta dla firm
W analogiczny sposób skonstruowana została oferta dla firm.
W abonamencie XS za 49 zł + VAT przedsiębiorcy otrzymują do wykorzystania co miesiąc pakiet 30 GB. Większą liczbą GB klienci biznesowi znajdą w abonamentach: S z pakietem 70 GB/mies. za 59 zł + VAT lub M z pakietem 120 GB/mies. za 69 zł + VAT. Również w ofercie dla firm dostępna jest promocja z Disney+ w prezencie na rok.
Zestaw firmowy dla biznesu
Przedsiębiorcy mogą skorzystać z atrakcyjnego rozwiązania gwarantującego jeszcze więcej internetu potrzebnego do niezakłóconej pracy. W ramach zestawu firmowego podpisując umowę na 12 lub 24 miesiące wraz z abonamentem głosowym za 79zł + VAT ze 150 GB/mies. można otrzymać dodatkową kartę do internetu 5G/LTE z kolejnymi 150 GB bez żadnych dodatkowych opłat. Klienci biznesowi mogą się także zdecydować na ofertę za 99zł + VAT z dwiema kartami po 300 GB lub za 119 zł/mies. + VAT z dwiema kartami po 600 GB.

Abonamenty rodzinne z najszybszym internetem 5G i Asystent Przenosin
W Plusie najlepiej być całą rodziną. Specjalna oferta dla małych i dużych rodzin pozwala dobrać kolejne abonamenty już od 29 zł/mies. z umową na rok. W ramach abonamentów rodzinnych także można otrzymać dostęp do Disney+ w prezencie na cały rok.

Przy wyborze abonamentu rodzinnego za 29 zł/mies. otrzymujemy 50 GB miesięcznie, za 49 zł/mies. będzie to pakiet 120 GB miesięcznie, a za 69 zł/mies. aż 250 GB miesięcznie do swobodnego surfowania po sieci. Teraz dodatkowo Plus uruchamia specjalną usługę Asystenta Przenosin, która ułatwi klientom i całym rodzinom organizację wszystkich formalności związanych ze zmianą operatora. Wystarczy, że klient zostawi swoje dane kontaktowe na specjalnej stronie internetowej, a dedykowany Asystent skontaktuje się z nim i pomoże w całym procesie.

Nowa oferta internetu
8 marca wprowadzona zostanie także nowa oferta internetu 5G/LTE z większą liczbą GB. Nowa oferta obejmuje 7 wariantów abonamentu przeznaczonego do mobilnej transmisji danych:
XS – 50 GB/mies. za 39 zł/mies.,
S – 100 GB/mies. za 49 zł/mies.,
M – 150 GB/mies. za 59 zł/mies.,
L – 200 GB/mies. za 69 zł/mies.,
XL – 500 GB/mies. za 79 zł/mies.,
2XL – 700 GB/mies. za 99 zł/mies.,
3XL – 1000 GB/mies. za 129 zł/mies.
Również w przypadku oferty internetowej użytkownicy mogą otrzymać dostęp do Disney+ na rok w prezencie. Klienci przenoszący internet do Plusa są zwolnieni z opłat przez pierwsze trzy miesiące.

Internet już za 19 zł z umową na rok
Podstawową usługą w każdym domu jest internet. Dlatego Plus przygotował specjalne rabaty oraz podwojoną paczkę GB w ofercie internetu domowego z umową na rok. Osoby, które zdecydują się na zakup tej usługi wraz telewizją w abonamencie od 30 zł/mies. lub z ofertą głosową od 59 zł/mies. mogą skorzystać z promocji na internet 5G/LTE w zestawie z routerem
– 19 zł/mies. (zamiast 49 zł/mies.) za 200 GB,
– 29 zł/mies. (zamiast 59 zł/mies.) za 300 GB,
– 39 zł/mies. (zamiast 69 zł/mies.) za 400 GB,
– 49 zł/mies. (zamiast 79 zł/mies.) za 1000 GB,
– 69 zł/mies. (zamiast 99 zł/mies.) za 1400 GB,
– 99 zł/mies. (zamiast 129 zł/mies.) za 2000 GB.
Podane kwoty abonamentów nie obejmują kosztów zakupu routera.

Podobna oferta została przygotowana dla klientów decydujących się na Plus Światłowód. Dobierając w tym samym dniu ofertę telewizyjną w abonamencie od 30zł/mies. lub głosową od 59 zł/mies., klienci w trakcie 12 miesięcznego kontraktu zapłacą:
– 19 zł/mies. (zamiast 49 zł/mies.) dla szybkości 300 Mb/s,
– 29 zł/mies. (zamiast 59 zł/mies.) dla szybkości 600 Mb/s,
– 39 zł/mies. (zamiast 69 zł/mies.) dla szybkości 1 Gb/s.
Dostęp do 5G dla wszystkich w Plusie
Plus jako lider 5G w Polsce stale pracuje nad rozwojem tej technologii w Polsce. Dlatego  możliwość korzystania z 5G zostanie bezpłatnie udostępniona wszystkim użytkownikom sieci korzystającym z ofert:
– Plus Abonament,
– Plus dla Firm,
– Plus Mix,
– Plus na kartę,
– Plus Internet,
– Plush ABO oraz
– Plush na kartę.
Oznacza to, że z najszybszej sieci 5G w naszym kraju według SpeedTest.pl korzystać będą mogli użytkownicy ofert abonamentowych, na kartę i internetu mobilnego. Najszybsza sieć 5G Plusa pozwala na oglądanie filmów i seriali w lepszej jakości, płynną grę online oraz pracę lub naukę zdalną bez zakłóceń. Do korzystania z 5G konieczne jest posiadanie sprzętu obsługującego tę technologię oraz przebywanie w zasięgu sieci na paśmie 5G od Plusa.

źródło: Plus

[ na kanwie informacji operatora o nowych ofertach warto zapytać, czy w związku marketingowym nie warto przemyśleć strategii i planów inwestycyjnych? Wciąż uważamy, że operator ma naprawdę spory potencjał, którego przez lata nie potrafi wykorzystać. Są nim zasoby częstotliwości, ale także same stacje bazowe, które można rozszerzyć do kolejnych sektorów, tworząc zasięg tam, gdzie go do tej pory nie było. W zakresie częstotliwości – niewykorzystane szanse, to brak monolitu radiowego segmentu LTE, brak pojemnej sieci LTE w oparciu o posiadane zasoby, w tym zaniechania w rozbudowie sieci dosyłowej. Z kolei w przypadku segmentu 5G – straszą i marketingowo zniechęcają pojedyncze stacje 5G w wielu lokalizacjach, w tym w miastach, w otoczeniu których pracują stacje bez 5G. Takimi “sztukami” nie wybuduje się ani jakości usług, ani wizerunku, co warto wziąć pod uwagę. Reasumując, tworząc przekaz marketingowy w postaci choćby dzisiejszej informacji o ofertach – warto pomyśleć o tzw. “dalszym ciągu”, który potwierdzi, że operator widzi usługi i działalność w sposób kompleksowy, a przekaz nie skupia się na samych pokusach ofert, które w przełożeniu na “techniczną praktykę” mogą mieć fatalne wizerunkowe skutki, jeśli właśnie nie postawi się kolejnego kroku – dop. red.]

0 0 votes
Article Rating
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dziku

Wróble ćwierkają, że Plus zostanie sprzedany Orlenowi po wygranych przez PiS wyborach. Dlatego brak jest znaczących inwestycji w sieć, a dodatkowe przychody próbuje się uzyskać poprzez masową sprzedaż ODU-IDU. To jest stagnacja i klasyczne wyczekiwanie na zasadzie “kto mnie weźmie za żonę”.

piotrzet

Czyli będzie jeszcze większy odpływ klientów. Teraz odchodzą ci co narzekają na sieć, a tu dojdą jeszcze Ci co mijają orlen szerokim łukiem