Networks! zasięg: nowe mobilne stacje operatorów globalnych w Szklarskiej Porębie dla zainteresowanych

W dniu 14. lutego br. pisaliśmy o dwóch, nowych uruchomionych stacjach bazowych operatorów globalnych w Szklarskiej Porębie. Jedna z nich zlokalizowana jest na Osiedlu Podgórze, druga zaś to ulica Szpitalna 1. Oba obiekty, to instalacje mobilne.
Dziękujemy naszemu Redakcyjnemu Koledze za nadesłany materiał.
Poniżej zdjęcia z aplikacji testowych oraz zdjęcia stacji:
1. Osiedle Podgórze

2. ul. Szpitalna
źródło: informacja własna

0 0 votes
Article Rating
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin

Super mobilki N! Estetyczne i co ważne efektywne transmisyjnie stacyjki. Jak z pokryciem to już niech się wypowiedzą Ci co byli na gruncie. Mnie ciekawi jedna rzecz w tym temacie. Wielokrotnie stacje stacjonarne nie mają tak dobrego wyposażenia w pasma jak mobilki. Wiadomo że właśnie stacje tymczasowe mają za zadanie pokryć zapotrzebowanie pojemnościowe… stąd może ich bogactwo wyposażenia. Ma ktoś może wyniki speedtest z tych mobilek ? Dosył jest konkretny więc i wyniki powinny być niezłe w max konfigu.

Marcin

No zgadza się. W sumie na pewno dlatego takie stacje posiadają na ogół komplet pasm, bo tylko przy pełnych możliwościach takiej stacji można zmierzyć granice zapotrzebowania ruchu. Swoją drogą jak już w temacie tych mobilnych stacji to trzeba przyznać, że N! robi niesamowitą robotę w skali wszystkich operatorów w Polsce, bo dostawia ich całą masę co się naprawdę chwali. Wystarczy popatrzeć chociażby na nasze kurorty górskie czy to Karpacz, Szklarska Poręba, Świeradów-Zdrój…ale także taki… Zieleniec! To właśnie w Zieleńcu jest absolutny hit, bo widać, że N! nie lecą w kule i rzeczywiście mierzą zapotrzebowanie ruchu i w takim Zieleńcu są aż trzy bts-y w tym momencie z czego dwa mobilne. W tym sezonie nowość czyli mobilka doświetlająca okolice Nartoramy (Skyway Experss) nie patrzymy już nawet na inne stacje w innych lokalizacjach w kraju czy w górach czy nad morzem czy jeszcze gdzie indziej, ale naprawdę super oby tak dalej !!!