Na 16-te Urodziny Play – wyniki finansowe grupy za 2022 rok!

Play opublikował wyniki finansowe i operacyjne grupy za 2022 rok. Z tej to okazji głos zabrał również Prezes Zarządu P4 – Jean Marc Harion, który powiedział m.in.:
2022 rok był rokiem transformacji i przełomu zarówno dla Play, jak i dla polskiego rynku. Dzięki zmieniającemu reguły gry przejęciu UPC Polska i rekordowo szybkiej integracji, oferujemy klientom pełną gamę usług mobilnych, stacjonarnego internetu i cyfrowej rozrywki oraz rozwiązań cyfrowych dla przedsiębiorstw. Nasze wyniki za czwarty kwartał i cały rok 2022 są dowodem naszej niezawodności: pomimo trudnych warunków makroekonomicznych pozyskaliśmy ponad 1,5 miliona nowych klientów i przekroczyliśmy próg 17 milionów klientów mobilnych. Ten wyjątkowy wynik jest efektem wysokiego poziomu zadowolenia naszych klientów zarówno z doskonałej jakości naszej sieci mobilnej i stacjonarnej, do czego przyczyniły się nasze nieustanne inwestycje, jak i podejścia marketingowego, które polega na zapewnieniu klientom wolności wyboru przy najlepszym stosunku jakości do ceny. Nie byłoby to możliwe bez wyjątkowych pracowników PLAY i UPC, którzy odpowiedzialnie, jako jeden zespół, pomagają ukraińskim obywatelom uciekającym przed wojną, dbają o naszych klientów, czy też podejmują działania w celu zapewnienia ciągłości i bezpieczeństwa naszych usług. Obchodząc 16-lecie działalności na rynku, z optymizmem i ekscytacją patrzymy w przyszłość, ponieważ chcemy zapewniać klientom w Polsce jeszcze większą wolność wyboru usług mobilnych, internetu stacjonarnego i cyfrowej rozrywki.”

Prezentacja graficzna wyników grupy:

wyniki grupy Play za 2022 rok: komunikat prasowy

Życzenia Urodzinowe i listę oczekiwań na dalszą część działalności operatora można przekazywać na blogu operatorskim P4, do czego zachęcamy
blog Play: wpis z okazji podsumowania 2022 roku i 16-tych Urodzin

źródło: Play

2 komentarze

  1. Play – w miastach technologiczny bałagan radiowy. Zawsze będę to powtarzać do znudzenia aż się kiedyś nie ogarną.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.