Na 16-te Urodziny Play – wyniki finansowe grupy za 2022 rok!

Play opublikował wyniki finansowe i operacyjne grupy za 2022 rok. Z tej to okazji głos zabrał również Prezes Zarządu P4 – Jean Marc Harion, który powiedział m.in.:
2022 rok był rokiem transformacji i przełomu zarówno dla Play, jak i dla polskiego rynku. Dzięki zmieniającemu reguły gry przejęciu UPC Polska i rekordowo szybkiej integracji, oferujemy klientom pełną gamę usług mobilnych, stacjonarnego internetu i cyfrowej rozrywki oraz rozwiązań cyfrowych dla przedsiębiorstw. Nasze wyniki za czwarty kwartał i cały rok 2022 są dowodem naszej niezawodności: pomimo trudnych warunków makroekonomicznych pozyskaliśmy ponad 1,5 miliona nowych klientów i przekroczyliśmy próg 17 milionów klientów mobilnych. Ten wyjątkowy wynik jest efektem wysokiego poziomu zadowolenia naszych klientów zarówno z doskonałej jakości naszej sieci mobilnej i stacjonarnej, do czego przyczyniły się nasze nieustanne inwestycje, jak i podejścia marketingowego, które polega na zapewnieniu klientom wolności wyboru przy najlepszym stosunku jakości do ceny. Nie byłoby to możliwe bez wyjątkowych pracowników PLAY i UPC, którzy odpowiedzialnie, jako jeden zespół, pomagają ukraińskim obywatelom uciekającym przed wojną, dbają o naszych klientów, czy też podejmują działania w celu zapewnienia ciągłości i bezpieczeństwa naszych usług. Obchodząc 16-lecie działalności na rynku, z optymizmem i ekscytacją patrzymy w przyszłość, ponieważ chcemy zapewniać klientom w Polsce jeszcze większą wolność wyboru usług mobilnych, internetu stacjonarnego i cyfrowej rozrywki.”

Prezentacja graficzna wyników grupy:

wyniki grupy Play za 2022 rok: komunikat prasowy

Życzenia Urodzinowe i listę oczekiwań na dalszą część działalności operatora można przekazywać na blogu operatorskim P4, do czego zachęcamy
blog Play: wpis z okazji podsumowania 2022 roku i 16-tych Urodzin

źródło: Play

0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin

Play – w miastach technologiczny bałagan radiowy. Zawsze będę to powtarzać do znudzenia aż się kiedyś nie ogarną.

Dziku

Zapraszamy do Plusa kolego.