Krynica-Zdrój: zasięg Plusa i T-Mobile

Wcześniej prezentowaliśmy testy prędkości transmisji danych z Bieszczadów. Dziś uzdrowiskowa Małopolska, czyli miasto Krynica-Zdrój. Nasz redakcyjny Kolega zrealizował dwa pomiary: jeden na obrzeżach, drugi w sercu miasta. Podczas testu na obrzeżach terminale w obu sieciach korzystały ze stacji na obiekcie Emitela, w śródmieściu zaś – również ze wspólnej lokalizacji, tj. na dachu budynku Centrum Leczenia i Rehabilitacji “Beskid”.
A. test nr 1, obrzeża Krynicy-Zdroju.
1. Plus:
2. T-Mobile:
B. Krynica-Zdrój, śródmieście. Sąsiedztwo stacji bazowej przy ul. Pięknej 17.
3. Plus:
4. T-Mobile:
C. Rzut okiem na centrum.
źródło: informacja własna

0 0 votes
Article Rating
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mariusz9a

Byłem w Krynicy w 2021 i Plus miażdżył T-Mobile. Różnica nawet 100Mb/s na korzyść Plusa. Powtarzałem
że jest to jedno z nielicznych miejsc gdzie Plus daje radę na tle konkurencji 😉 Widać, aktualnie nawet w Krynicy, Plus już nie zachwyca… Chciałoby się powiedzieć, dno i kilometr mułu. A jeszcze w 2021 w lipcu (czyli w sezonie) Plus na wspomnianych nadajnikach śmigał 100-170 mega. Jedyne co, to podczas burzy Plus padał całkowicie (dostępne tylko szczątkowe 3G), a T sieć normalnie dostępna.

Marcin

Jak na te marne 25 MHz to i tak dobrze Plus tam chodzi, natomiast N! przy komplecie pasm .. trochę słabo, chyba że było mega obłożenie turystami, choć w to wątpię bo jeszcze nie sezon nawet w weekendy mniej ludu. Przy komplecie pasm spokojnie koło 150/200 powinno iść przy standardowym obłożeniu przeciętnym.

mariusz9a

Wtedy T chodziło podobnie. Aktualnie dodatkowo pokryli zasięgiem Słotwiny, jak tam byłem to zasięgu tam jeszcze nie mieli. A Plus stoi w miejscu i czeka na oklaski…