Play rozpędzony we Wrocławiu do niemal 400 Mbps w LTE

Od naszego Informatora we Wrocławiu otrzymaliśmy dane, dotyczące transmisji danych w sieci Play, uzyskane na stacji bazowej przy ul. Fabrycznej (WRO1270). Linki do wyników testów:
https://www.speedtest.net/my-result/a/6709562907
https://www.speedtest.net/my-result/a/6709604203
Test zrealizowano smartfonem Samsung Galaxy S10E
Zdjęcia stacji bazowej:
źródło: informacja własna

9 komentarzy

 1. Szczerze mówiąc to nic nadzwyczajnego tutaj nie widzę. Mnie udało się przekroczyć 400 Mb/s w nocy w innej sieci. Gdyby wynik był ponad 500 Mb/s wtedy faktycznie byłoby o czym mówić.

  • Ale to nie była noc

   • Ale według użytkownika „Miałem przeczucie, że skoro prawie nikogo tam nie ma to na sektorze skierowanym w część fabryczną i działki może uda się wykręcić jakiś zacny wynik.”
    Tym bardziej, że są speedtesty z tej samej stacji z końca sieprnia tego roku. Dokładnie 27 i wyniki nie dochodzą do 55 Mb/s. Po za tym maksymalna konfiguracja stacji pozwala wykręcić teoretyczne do prawie 700 Mb/s. Więc różnica też jest spora.

    • Ale jakiego użytkownika i kto pisał: „miałem przeczucie […]”, bo nie bardzo chyba z naszej informacji?

     • To jest ten użytkownik, który udostępnił ten sam wynik na innym portalu, wiec sądzę, że raczej jest to jego wynik tym bardziej, że na innym portalu pojawił się przed opublikowaniem tej informacji.
      Wynik nie jest spektakularny jak na pusty nadajnik/

     • Nie polemizujemy z innymi portalami i wpisami na nich, bo trudno się do czegokolwiek racjonalnie odnieść

  • To nie jest cytat jakiegoś redaktora tylko osoby, która wykonała test.

   • Może już zakończmy tę dyskusję, która donikąd nie prowadzi. Jak można coś wyrwać z kontekstu, potem stwierdzić że to z innego portalu, a potem to jeszcze rozstrząsać. Z całym szacunkiem, ale ręce opadają

    • [Komentarz został usunięty ze względu na brak wniesienia czegokolwiek do prowadzonej dyskusji. Przypominamy, że nie komentujemy wpisów z innych portali. Tym zajmują się one same. Komentator mimo czytelnego komunikatu w temacie – pisze kolejne komentarze, które uznajemy za komentarze nie na temat – red.]

Comments are closed.