T-Mobile przed prestiżowym wyzwaniem? Play nie podołał!

Przed Świętami Bożego Narodzenia, kiedy przychodzi czas na składanie życzeń – wracamy do tematu zasięgu sieci. Jak nasi Czytelnicy wiedzą – temat zasięgu i jakości świadczonych usług w sieciach bezprzewodowych, to nasze dyżurne tematy. Ponieważ powoli żegnamy trudny 2021 rok, a przed nami wyzwania nowego roku – propozycję złożyliśmy również operatorowi T-Mobile. Przypomnieliśmy o problemach z dostępem do usług nie tylko wewnątrz budynków, ale także na zewnątrz w miejscowościach powiatu kamiennogórskiego na Dolnym Śląsku. Chodzi głównie o miejscowości: Uniemyśl, Okrzeszyn, Krzeszów, Różana, Łączna oraz ich sąsiedztwo. Stacje operatorów w Chełmsku Śląskim:
– Plus, Orange i T-Mobile na wieży Plusa
– Play na wieży własnej
niestety sobie ze wspomnianymi problemami nie radzą.
Szczególny ukłon uczyniliśmy pod adresem prestiżowej, wyróżnionej wieloma medalami na świecie Hodowli Owczarka Niemieckiego Długowłosego, która zlokalizowana jest w miejscowości Uniemyśl, na południe od Chełmska Śląskiego. Właściciele wspomnianej hodowli zwracali się pod nasz adres wielokrotnie z prośbą o interwencję, nawet z propozycją wydzierżawienia działki pod budowę stacji. W miejscu, o którym mowa – nie ma zasięgu sieci zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wciąż są problemy z zagwarantowaniem usług sieci stacjonarnych. Swego czasu podesłaliśmy informacje do operatora sieci Play, ale jak zaznaczają właściciele hodowli – odzewu nie było.
Reasumując, czekamy na krok T-Mobile!

źródło: informacja własna

1 komentarz

  1. Na 99,99 % nikt nie zainteresuje się. Operator nie stawia nowego nadajnika żeby był zasięg dla grupki osób ale żeby przynosił dochód z dużego ruchu. Tak było, jest i będzie. Może co najwyżej wzmacniacz sygnału im zainstalują. Polska zawsze będzie dzikim krajem.

Comments are closed.