Nowa oferta internetu domowego T-Mobile już pędzi naładowana 5G Bardziej!

Internet domowy w T-Mobile nabiera jeszcze szybszego tempa! Nasza nowa oferta pędzi, wspierana we wszystkich wariantach technologią 5G (w tym 5G Bardziej), a w swojej najwyższej odsłonie nie ustępuje niezastąpionemu dotąd internetowi światłowodowemu. Oferty internetu domowego dostępne są z anteną zewnętrzną lub routerem domowym, a ceny zaczynają się już od 45 zł miesięcznie. Świat wirtualny jeszcze nigdy nie wyglądał tak dobrze! W T-Mobile internet domowy w technologii 5G Bardziej rozpędza się teraz nawet do 1 Gb/s! Jak dokładnie prezentuje się ultraszybka oferta internetu?
Internet domowy w T-Mobile nabiera tempa
Dla klientów działających na najwyższych obrotach mamy dobrą wiadomość – 5G Bardziej od T-Mobile nabiera prędkości! A wraz z nim nowa odsłona internetu domowego Bez Limitu, w wariancie XXL, z anteną zewnętrzną. Usługa dostępna bez ograniczeń prędkości oraz bez limitów gigabajtów do wykorzystania czeka na wszystkich tych, którzy są już w zasięgu szybko rozrastającej się, nowej sieci 5G Bardziej. Klienci zapłacą za nią 155 zł miesięcznie lub 135 zł dla tych, którzy są już użytkownikami usług abonamentowych T-Mobile. A co w przypadku osób, które jeszcze nie mają najnowszej infrastruktury w swojej okolicy? Dla nich także mamy dobre wieści: specjalnie z myślą o potrzebach tej grupy powstała oferta rozpędzająca się do 300 Mb/s. Ta opcja dostępna jest zarówno z routerem z anteną zewnętrzną (cena 135 zł/mies., dla klientów T-Mobile 115 zł/mies.), jak i z routerem domowym (cena 115 zł/mies., dla klientów T-Mobile 95 zł/mies).
Na tym oczywiście nie koniec! Coś dla siebie znajdą w T-Mobile również osoby o nieco mniejszych potrzebach. Oferty S, M i L oferują kolejno maksymalne prędkości do: 30 Mb/s, 60 Mb/s i 90 Mb/s. Są one dostępne zarówno z routerem domowym, jak i routerem z anteną zewnętrzną. Ceny internetu domowego w tych taryfach zaczynają się od 65 zł. Klienci, którzy mają już abonament w T-Mobile, mogą zaś liczyć na 20-złotowy rabat: w takim wypadku za podstawową wersję internetu zapłacą jedynie 45 zł!
Wybierz nowoczesny router do swojego wnętrza
W ofercie internetu domowego dostępne są zarówno standardowe routery domowe, jak i najwyższej jakości routery z anteną zewnętrzną, które świetnie sprawdzają się poza dużymi miastami. I tak, urządzenie TCL LINKHUB LTE Cat13 gwarantuje stabilne i szybkie łącze internetowe, umożliwiające oglądanie filmów 4K bez zakłóceń, a ponadczasowy design pasuje do wystroju nowoczesnych mieszkań. Dwuzakresowa sieć Wi-Fi 2,4GHz/5GHz umożliwia bezprzewodowe połączenie do stabilnej i szybkiej sieci wielu urządzeń jednocześnie. Dzięki złączu LAN (2x) można podłączyć konsolę do gier, aby zapewnić jeszcze bardziej stabilną rozgrywkę. Ten router dostępny jest w ofertach S, M, L. Zaś router domowy 5G z anteną zewnętrzną T-Mobile Internet 5G Home Office – dostępny w ofercie XXL – to urządzenie typu FWA (Fixed Wireless Access), które zapewnia stałe, bezprzewodowe łącze internetowe. Stabilne połączenie gwarantowane jest przez specjalnie zaprojektowany system anten (5G/LTE Cat20), dlatego urządzenie może być alternatywą dla łącz światłowodowych. Jego montaż jest prosty, a antenę można ustawić zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, np. na balustradzie balkonowej czy na dołączonej do zestawu podstawce. Dzięki specjalnej aplikacja T-Mobile PL ODU 5G instalacja tego urządzenia jest niezwykle prosta i szybka.
Więcej informacji można znaleźć na stronie oferty internetu domowego T-Mobile.

źródło: informacja prasowa

[pomijając rzeczywiście mniejszą skuteczność propagacyjną częstotliwości z pasma C względem najwyższej częstotliwości, wykorzystywanej w LTE – przy wzięciu pod uwagę, jak realnie można zrealizować pokrycie częstotliwością około 3.5GHz, o czym wspominaliśmy przy relacji z wyjazdu na IFA2023 (na bazie pokrycia pasmem C obszaru Niemiec) – reklama zestawów zewnętrznych przez T-Mobile marketingowo wygląda na nachalną, sugerującą jakby sprzęt przyjechał z któregoś z oddziałów zza granicy i nie sprzedając tam – operator siłowo próbował “wcisnąć” owe zestawy klientom z Polski. Zważywszy wysokie ceny usługi nielimitowanego dostępu do internetu 5G – trudno pominąć fakt, że owe zestawy ceny usług jeszcze podwyższają – dop. red.]

Materiały powiązane:
5G w T-Mobile tak pędzi, że operator zablokował uruchomienie testu pełnej prędkości dla taryf internetowych
Życie to rozmowy. T-Mobile partnerem podcastu “Dobra rozmowa”
T-Mobile 5G: konferencja prasowa w temacie i… nowe oferty 5G Bardziej.
5G pędzi, a na razie wyścig ma szanse wygrać… Plus!

5 1 vote
Article Rating
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mariusz9a

Ze swojego podwórka (Sosnowiec) mogę napisać że jestem pozytywnie zaskoczony zasięgiem n78. Jest on wiekszy niż operator narysował na swoich mapach (Orange/T). W miejscu, gdzie już zasięgu z nadajnika być nie powinno, mam sygnał ok -90dBm o SNR +17dB. Do tego agregacja z 4CA LTE, czyli łącznie mamy na telefonie 150MHz pasma. Tylko co z tego jak T ogranicza prędkość na kartach pre-paid do ok 350Mb/s, czyli niewiele wiecej co osiągam na samych 50MHz z LTE:-/ Jaki jest sens dopłacać do taryf z dostępem do 5G? Żaden…